Szukaj:
 Nowa ambona

 

Uwaga!

W dniu wczorajszym ustawiliśmy nowa ambonę numer 16. Ustawiona jest ona około 50 metrów od starej szesnastki w stronę ambony numer 15. 

Proszę o niekorzystanie ze starej szesnastki. Będzie ona zdemontowana.

Dziękuję wszystkim za pomoc w ustawieniu.

 Darz Bór!


Dodano 17 czerwca 2018, 07:18 przez lukasz.pawlowski Komunikaty

 

Koleżanki, Koledzy!

W związku z niską frekwencją na strzelaniu organizowanym przez koło proszę do końca lipca przedstawić aktualne zaświadczenie o przestrzeleniu broni. Brak przedstawienia zaświadczenia wiązać się będzie z wstrzymaniem wydawania odstrzału.

Proszę o terminowe zgłaszanie strzelonej zwierzyny - maksymalnie do 12 godzin od pozyskania (telefonicznie lub sms). Nie chcemy sytuacji, że komuś się po dwóch dniach przypomina o strzelonej zwierzynie. 

Podstawą do wydania nowego upoważnienia do wykonywania polowania jest oddanie starego - kończącego się - odstrzału. 

Proszę również o mobilizację w pracach na rzecz łowiska. Proszę nie zapominać o rozliczaniu się z przepracowanych godzin.

Kolega Sekretarz prosi o aktualizację danych osobowych. Jeśli ktoś zmienił nazwisko, adres zamieszkania czy numer telefonu powinien o tym powiadomić sekretarza aby odnotował stosowne zmiany w karcie ewidencyjnej myśliwego. 
Ewidencji podlega również broń - wszelkie zmiany z tym związane (sprzedaż, zakup) powinny być również zgłoszone do sekretarza. 
Prośba również o podanie bądź aktualizację adresu email - ułatwi nam to komunikację oraz przekazywanie informacji członkom koła.

Darz Bór!


Dodano 06 czerwca 2018, 08:44 przez lukasz.pawlowski Rozporządzenie o ochronie danych osobowych - RODO

 

Koleżanki, Koledzy!

W związku ze zmianami w przepisach prawa z zakresu danych osobowych w załączeniu krótka informacja na temat przetwarzania waszych danych osobowych przez Koło Łowieckie "Wieniec" w Toruniu.

Darz Bór!

 

Pismo do członków koła (RODO)


Dodano 05 czerwca 2018, 08:54 przez lukasz.pawlowskiArchiwum