Szukaj:

Hubertus Okręgu Toruńskiego 2019

Koleżanki, Koledzy!

Zarząd Okręgowy PZŁ w Toruniu informuje, iż tegoroczne obchody patrona myśliwych, św. Huberta, odbędą się w dniach 2-3 listopada 2019 roku w Brodnicy.

Pierwszego dnia obchodów planuje się wspólne polowanie przedstawicieli kół okręgu toruńskiego, drugiego dnia mszę świętą wszystkich myśliwych w kościele pw. Matki Bożej Fatimskiej w Brodnicy.

Gospodarzami wspólnego polowania hubertowskiego pod nazwą "Łowy Brodnickie 2019" będą koła łowieckie dzierżawiące obwody w powiecie brodnickim i nowomiejskim. 

Dnia 2 listopada planowana jest wspólna zbiórka myśliwych w miejscowości Rytebłota o godzinie 8:00. Następnie będzie odprawa i dojazd na miejsce polowania. Po zakończeniu polowania o godzinie 14:00 w miejscu zbiórki odbędzie się wspólny pokot zakończony biesiadą przy ognisku.
Dnia 3 listopada o godzinie 17:00 w kościele pw. Matki Bożej Fatimskiej w Brodnicy odprawiona zostanie msza święta hubertowska.

Odpłatność za udział w polowaniu hubertowskim wyniesie około 80zł/osobę. Dla chętnych istnieje możliwość wykupienia noclegu w miejscu zbiórki ("Rytebłota Resort&Spa").
Osoby chętne do wzięcia udziału w polowaniu hubertowskim proszę o kontakt z kol. Łowczym Michałem.