Szukaj:

IV Piknik Myśliwski

Koleżanki, Koledzy!

Nasz coroczny Piknik Myśliwski przeszedł do historii!

Ojj się działo... Masa konkursów, pełno atrakcji dla dzieci: dmuchany zamek, ASG, straż pożarna! Przepyszny gulasz, słodka drożdżówka, gorąca kawa i herbata! Dzik! Wspaniała pogoda! A wszystkiemu przygrywał grajek weselny!

Ci co byli - nie zapomną, Ci co nie byli - niech żałują!

Nie obyło się bez atrakcyjnych nagród: od złotych pucharów, przez dyplomy, książki o tematyce łowieckiej, na upominkach które ufundowało Nadleśnictwo Toruń skończywszy.

Serdeczne podziękowania Komitetowi Organizacyjnemu, w którego szeregi weszli kol. Michał Gerc z małżonką, kol. Mirek Kufel z małżonką, kol. Łukasz Pawłowski, oraz - a może przede wszystkim - kol. Wioleta Dąbrowska, która jako przyszła mama podtrzymywała nas na duchu i zasypywała masą pomysłów!
Również serdecznie dziękujemy p. Jerzemu Rębacz za przygotowanie tak wyśmienitego dzika, gulaszu, drożdżówek.
Dziękujemy Nadleśnictwu Toruń za miłe upominki dla dzieci.
Dziękujemy chłopakom z JS 4048 Toruń ZS "Strzelec" OSW za strzelnice ASG.
Dziękujemy strażakom z OSP Pędzewo za lekkie ochłodzenie nas strumieniem zimnej wody.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy, dziękujemy myśliwym przybyłym na piknik, ich rodzinom, znajomym i wszystkim obecnym za tak wspaniałą zabawę!
A przede wszystkim dziękujemy Zarządowi Koła Łowieckiego "Wieniec" w Toruniu za pozwolenie oraz środki na organizację kolejnego już pikniku!

Z myśliwskim pozdrowieniem,
Darz Bór!
I do zobaczenia za rok :)

W naszej galerii znajduje się garstka zdjęć z pikniku. Zapraszam do oglądania!