Szukaj:

Karnawałowy Bal Myśliwski 2023

Za nami kolejny już Bal Myśliwski organizowany dla członków naszego koła, koleżanek i kolegów z okręgu oraz ich znajomych. 

Wiele się działo! Suto zastawione stoły daniami z dziczyzny uginały się pod ciężarem tych dobroci. Pyszne ciasta osładzały nam smak gorzkiej...kawy, natomiast niesamowite w smaku wędliny z dziczyzny zbierały przy paśniku tłumy. 

Powagi dodawały elementy kultury łowieckiej. Sygnały grane przez zaprzyjaźnionego sygnalistę Marcina powodowały uśmiech i zaskoczenie na twarzach naszych gości. Oficjalne przywitanie gości w imieniu Zarządu przeprowadził nasz sekretarz Mirek. Po części oficjalnej zasiedliśmy do kolacji, po której to wspaniały didżej zaprosił nas na parkiet, choć specjalnie nie trzeba było nas zachęcać. Od pierwszej piosenki na parkiecie były tłumy! Do bladego świtu parkiet był oblegany przez spragnionych dobrej zabawy gości.

I tak można ten bal podsumować: bardzo dobra zabawa! 

Ale że myśliwi nie tylko zabawą żyją to jak co roku tak i na tej zabawie zorganizowaliśmy wspólnie ze Stowarzyszeniem "Nasze Szczęścia" z Łubianki licytacje, z których dochód przeznaczony był w całości na podopiecznych Stowarzyszenia. Uzbierała się nie mała - rzekłbym rekordowa - suma, a cegiełkę dołożyło nasze koło wystawiając na licytację niemały wieniec byka. Brawo! 

Dziękujemy serdecznie Zarządowi, za możliwość organizacji balu. Dziękujemy również koleżance Agnieszce za czas i serce włożone w przygotowanie tej zabawy. Dziękujemy Diecezjalnemu Centrum Kultury w Zamku Bierzgłowskim za salę w jakże urokliwym miejscu oraz za pyszne potrawy! Podziękowania należą się również koleżance i kolegom z naszego koła za obecność, wszak oni również przyczynili się do tej udanej zabawy.

Mamy nadzieję na spotkanie za rok!
Darz Bór!