Szukaj:

PILNE! Guz mózgu zabija Mateusza. Czas na ratunek do 27 kwietnia!

Mateusz ma dopiero 10 lat, a w jego głowie tyka bomba. Wszystko jest nie tak, jak chcieliśmy. Już prawie udało się lekarzom zwalczyć guza, rokowania były bardzo dobre i wydawało się, że wszystko zmierza we właściwym kierunku. 13 lutego na nowo zawalił nam się świat. Musimy wyjechać – teraz, kiedy wszystkie granice zamknięte, musimy dotrzeć do lekarzy, którzy potrafią uratować życie naszego dziecka. Operacja w Stanach Zjednoczonych to w tej chwili jedyna szansa dla Mateusza!

W Polsce nigdy nie uratowano dziecka ze wznową guza mózgu NSGCT. W Stanach Zjednoczonych tak! 13 lutego dowiedzieliśmy się, że markery nowotworowe rosną i guz dał przerzuty. Teraz przy wznowie, szanse na wyleczenie w Polsce są równe zeru! Życie naszego dziecka wyceniono na 4 miliony złotych. Nie mamy innego wyjścia, dlatego wołamy o ratunek!

Koleżanki i Koledzy myśliwi! 

Jako koło chcemy włączyć się w zbiórkę pieniędzy na leczenie Mateusza, który de facto jest mieszkańcem naszych obwodów, bo pochodzi z podtoruńskiego Przysieka, co motywuje nas jeszcze bardziej do działania!
Wielu naszych znajomych włączyło się już w akcję, włączmy się i MY!

Proszę was, kto ma możliwość, o wpłaty nawet symbolicznej kwoty na leczenie!

Wpłaty proszę dokonywać na nasze konto bankowe: 24 1020 5011 0000 9302 0013 2415 z dopiskiem: 'Pomoc dla Mateusza' do dnia 21 kwietnia.

22 kwietnia przekażemy wpłacone pieniądze wraz z darowizną od koła na konto zbiórki. 

Nie bądźmy obojętni!

Darz Bór!