Szukaj:

Prace gospodarcze

Koleżanki, Koledzy! 

W minioną sobotę udało nam się wywieźć kolejną, trzecią juz, ambonę. Postawiona została na łąkach zamkowskich, dokładnie w tym miejscu:

Dziękuję serdecznie wszystkim obecnym przy tej ciężkiej, ale satysfakcjonującej pracy. 
Niestety, było nas tylko pięcioro. Gdyby nie dwoje stażystów to moglibyśmy, co najwyżej, uścisnąć sobie dłoń...

Pragnę poinformować oraz prosić, aby osoby chętne do udziału w pracach, po otrzymaniu wiadomości SMS z informacją o nich, potwierdziły swoją obecność najpóźniej do piątku do godzin wieczornych. Pozwoli nam to przygotować plan działania na prace albo, w przypadku niskiej frekwencji, je odwołać. Z tego miejsca pragnę również podziękować osobom, które mimo wszystko potwierdzały swoją obecność lub nawet przepraszały, gdy być nie mogły. Widać, że komuś jeszcze zależy, by nasze łowisko się rozwijało, wyglądało coraz lepiej, było coraz bardziej użyteczne gospodarczo.

Potwierdzać obecność na pracach można poprzez SMS, Messenger, WhatsApp lub bezpośrednio w aplikacji (komputer, telefon) wchodząc w menu -> 'Plan prac gospodarczych', klikając na zaplanowaną pracę oraz potwierdzając niebieskim przyciskiem (telefon) lub przyciskiem 'Zapisz się' (komputer). To tylko dwa kliknięcia więcej w trakcie zapisywania się na polowanie...

 

Gorąco zachęcam do czynnego brania udziału w pracach każdego, bez względu czy młody, czy senior, czy też zwolniony z prac. Każde ręce się przydadzą, nawet do przysłowiowego 'podawania gwoździ'.
A z racji, iż nie tylko pracą człowiek żyje, po zakończonej pracy spotykamy się na kawie i ciastku lub, jeśli zmarzniemy, przy ognisku i kiełbasce. 

Raz jeszcze gorąco zachęcam.
Darz Bór! 
~Łowczy